MENU
Firma Doradcza 
Profitius
Skuteczna windykacja

Monitoring faktur

            Jest to rodzaj współpracy polegający na kompleksowej obsłudze jak również terminów spłat płatności od Państwa kontrahentów w ramach jednej, stałej opłaty bez limitu spraw.

            W ramach oferty świadczymy w Państwa imieniu usługę monitoringu zarówno jeśli chodzi o należności wobec wszystkich klientów, którym upływa termin co do którego mieli wywiązać się finansowo ze zobowiązania, jak również po okresie terminu płatności, jako usługa windykacyjna obejmująca pełen zakres etapów łącznie z sądowym bez naliczania jakichkolwiek dodatkowych opłat.

            Taka oferta to znakomite rozwiązanie, ponieważ pozwala Państwu na duże odciążenie i jednocześnie zajęcie się innymi, ważniejszymy sprawami. Dzięki tej usłudze rozwiążemy problem z kontrolowaniem spłat należności od kontrahentów, pilnowania terminów danych zobowiązań, jak również rozwiązywanie problemu spłat ratalnych.

            Oferta skierowana jest do każdego klienta, ze szczególnym wskazaniem na firmy, które w ramach prowadzenia działalności mają do czynienia z wieloma kontahentami, i w związku z tym posiadają problem nieterminowych spłat. Jest to jedna z najkorzystniejszych form jeśli chodzi o zarządzanie Państwa sprawami, ponieważ obejmuje cały proces począwszy od monitoringu a kończąc na etapie sądowym, gdzie nie są doliczane żadne dodatkowe koszty związane z odzyskiwaniem należności dla Państwa

Masz pytania ?

Interesuje Cię nasza indywidualna oferta? Jesteś zainteresowany i nie wiesz co dalej?

Zapraszamy do zakładki Kontakt lub bezpośrednio do Konsultantów:

507-277-073

Obszar działania

Działamy na terenie całego Kraju